Otázky k sw AcommPort - mySEAP-AcomPort

Přejít na obsah
Nejčastější dotazy

Jak vznikl AcommPort
Po požádání celní správou zda chceme společně realizovat EU projekt SEAP - Single Electronics Access Point.

Úspěšné pilotní testy programu nasazeného u několika uživatelů zajistily bezproblémové zavedení upravené a zdokonalené verze do rutinního provozu. Bezproblémová zabezpečená komunikace s ECR bránou celní správy poskytuje ekvivalent služeb VAN operátorů.

K čemu je určen
Pro e-podání dokumentů. Odesílá dokumenty jako elektronické zprávy a doručuje odpověďi od celní správy. AcommPort je univerziální komunikační prostředek pro všechny zprávy používané při komunikaci se všemi systémy celní správy ČR (ICS, AIS, ECR, NCTS).

Kolik mohu ušetřit
Spočítejte si sami. Za AcommPort zaplatíte pouze licenci sw včetně podpory, viz. stránka Koupit. Za přenosy dat neplatíte.

Jak je poskytována vyšší verze a aktualizace
Vyšší verze, aktualizace, úpravy a opravy jsou v aktuálním kalendářním roce pořízené nebo prodloužené licence dávány k dispozici formou oprávněného přístupu k downloadu. Každý uživatel obdrží e-mailem informace prostřednictvím Avíza.

Jak je poskytována podpora tvůrcem
Na pevných telefonních linkách a mobilních telefonech Vám v aktuálním kalendářním roce pořízené nebo prodloužené licence poskytneme podporu v běžnou pracovní dobu. Na přání uživatele smluvně i mimo běžnou pracovní dobu a o svátcích včetně smluvně objednané služby dálkové správy aplikace.

Je poskytována podpora celní správou
Ano. Hot line podporu komunikace zajišťuje pracoviště help desku. Kontakty na ECR helpdesk naleznete na uvedeném odkazu

Jak se dá provozovat
K dispozici je několik verzí produktu. Varianty jsou uvedeny na stránce Vlastnosti. Doporučujeme pořídit nejvyšší variantu s automatickou komunikací s během na pozadí. Aplikace instalovaná jako součást operačního systému je vhodná při podpoře vzdálenou správou nebo s podporou vlastního IT pracovníka.

Zvládnu instalaci a zprovoznění
Instalace je jednoduchá a zvládne ji každý běžný uživatel výpočetní techniky. Nastavení aplikace je popsáno v souboru instalačního balíčku a na stránce Vlastnosti. Zde jsou rovněž ke zhlédnutí instruktážní videa. S konfigurací a instalací elektronického podpisu jsme nápomocni.

Je kompatibilní s celní správou
Ano. Acomport je certifikován celní správou; je vyvíjen a testován ve vzájemné spolupráci. U každé nové verze jsou ověřeny přenosové vlastnosti a schopnosti. Komunikace na ECR bránu celní správy probíhá přímo, bez prostředníka, aktuální zabezpečenou ECR obálkou.

Bez poplatků je skutečnost
Ano. Uživatel pořizuje pouze licenci sw aplikace a přenosy dat nejsou nijak omezeny, další na stránce Výhody.

Mohu vyzkoušet
K dispozici je časově omezená trial verze, kterou si můžete stáhnout na stránce Úvod - Zdarma ke stažení.

Kde naleznu manuál k programu
Popis a nastavení programu je ke stažení zde AcommPort manual a je rovněž součástí instalačního balíčku aplikace.

Jak získat povolení komunikace
Ukázka povolení komunikovat s celní správou je zde Povolení e-podání GŘC. Jak získat formulář povolení je uvedeno na stránce Vlastnosti - Žádost přihlášení komunikace.

Jaká je cena sw
Cena aplikace je s ohledem na schopnosti a určení nízká. Přesvěčte se. Jednotlivé ceny variant programu naleznete na stránce Koupit.

Jak mohu sw koupit
Po objednávce na stránce Koupit, obdržíte fakturu, po jejíž úhradě získáte přístup k zabezpečeným stránkám nebo odkaz pro stažení sw a uživatelské příručky. Další informace jsou na stránce Vlastnosti.
Masarykova třída 958
+420 596 512 042
+420 596 523 429
admijamm@admija.cz
© Copyright Admija 2014 - 2018
Návrat na obsah